باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN
جشن هجده سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر و سالروز تاسیس شرکت دیبارایان

جشن هجده سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر و سالروز تاسیس شرکت دیبارایان

فهرست مطالب

به مناسبت جشن هجده سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر و همچنین سالروز تاسیس شرکت دیبارایان، مراسمی در روز چهارشنبه مورخ ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۰ در کاخ رستوران لیدوما با حضور اعضای هیات مدیره و تمامی پرسنل شرکت برگزار شد. جشن هجده سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر و سالروز تأسیس شرکت دیبارایان با سخنرانی مدیرعامل شرکت غدیر، جناب آقای مهندس محمدکمیل نیکنام آغاز گردید. مدیرعامل شرکت طرح و پردازش غدیر از تلاش و همراهی هر فرد جداگانه تقدیر کرد و تاریخچه‌ی موفقیت‌ها و دستاوردهای شرکت را گرامی داشت. شرکت غدیر به مدت بیش از دو دهه در زمینه تولید و توسعه‌ی نرم‌افزارها و سخت‌افزارهای اداری تحت عنوان تجاری “پرورش داده‌ها” فعالیت داشته و با همکاری با بیش از ۵۰۰۰ سازمان در دولت، بخش خصوصی، نظامی، درمانی و بانکی به اهداف خود دست یافته‌اند.

مدیرعامل غدیر خبر ارتقا رتبه دانش‌بنیان غدیر را نیز در جشن هجده سالگی هلدینگ غدیر اعلام کرد و این موفقیت را نتیجه‌ی تلاش‌های متخصصان و همراهان شرکت دانست.

سالروز تاسیس شرکت دیبارایان

هلدینگ طرح و‌ پردازش غدیر در چندین سال اخیر به منظور هم‌راستا شدن نقشه راه محصولات خود با نیازهای رو به رشد مشتریان، سرمایه ‌گذاری اختصاصی در حوزه تحقیق و توسعه فناوری­ های هوش مصنوعی انجام داده و شرکت دیبارایان را تاسیس نموده است.
در این مراسم از تلاش‌ها و دستاوردهای ارزشمند این شرکت قدردانی داشته و اهداف این شرکت برای سه سال آینده ارایه گردید.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *