باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN

شرکت دانش بنیان ژرف اندیشان دیبارایان

شــرکت دانش بنیان طــرح و پــردازش غدیــر در ســال ۱۳۸۲ فعالیــت خــود را بــه صــورت رســمى آغــاز نموده و با جذب متخصصان زبده و خلاق از سراسر کشور، کارگروه‌های مختلف تحقیق و توسعه در حوزه‌های نرم افزاری و سخت افزاری را نشکیل داده است. تولید محصولات با تمرکز بر نیاز مشتریان و خدمات پس از فروش گسترده، باعث شده تا این شرکت بعد از دو دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات، امروزه سهم قابل توجه‌ای از بازار این حوزه را در اختیار داشته باشد. ایجاد ساختار چابک همراه با توسعه پیوسته درون سازمانی، تشکیل و سازماندهی شبکه گسترده نمایندگی باعث شده تا هم اکنون بیش از 26 نمایندگی فعال در شهرها و استان‌های مختلف کشور در حال ارائه محصولات و خدمات پس از فروش غدیر ‌باشند. شــرکت دانش بنیان طــرح و پــردازش غدیــر در چندین سال اخیر به منظور هم‌راستا شدن نقشه راه محصولات خود با نیازهای رو به رشد مشتریان سرمایه ‌گذاری اختصاصی در حوزه تحقیق و توسعه فناوری‌های هوش مصنوعی انجام داده و شرکت دیبارایان را تاسیس نموده است. این شرکت دانش بنیان توانسته با پشتوانه تجربیات کسب ‌شده و نیروهای فنی متخصص خود محصولات متنوعی را در حوزه هوش مصنوعی به سازمان‌ها و شرکت‌ها عرضه نماید.

از دیگر دستاوردهای این شرکت اخذ نمایندگی از شرکت های مطرح بین المللی نظیر سوپریما در حوزه های مختلف بوده که همین امر دامنه فعالیت های تخصصی غدیر را در مسیرهای جدید دیگری هم باز نموده است. یکی از این حوزه های فعالیت، حضور پررنگ در زمینه تولید تجهیزات و سامانه های احراز هویت می‌باشد. ثمره اعتقاد به دانش و توان جوانان نخبه ایرانی و سرمایه گذاری در مسیر توسعه تولیدات ملی امروز به سبدی رنگین از محصولات باکیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی تبدیل شده و شکرانه این موفقیت مهم راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات احراز هویت در منطقه ویژه اقتصادی پیام منجر شده که نشان از عزم مجموعه در استمرار و توسعه تولیدات بومی و رقابت با محصولات خارجی دارد.
این شرکت در چهار حوزه اصلی طراحی و تولید سامانه‌‌های نرم‌افزاری سفارش مشتری در مقیاس ملی، سامانه یکپارچه احراز هویت غیرحضوری، صدور گواهی و امضای دیجیتال، تولید تجهیزات سخت‌افزاری احراز هویت بومی و فعالیت‌های بازرگانی فعالیت می‌کند.

تاریخچه شرکت

چرا دیبارایان؟

۱) سرمایه گذاری اختصاصی به منظور حفظ تمرکز بر فعالیت تحقیق و توسعه حوزه هوش مصنوعی

۲) ایجاد تیمی از متخصین و نخبگان کشور به منظور بومی­ سازی دانش روز دنیا در کشور

۳) راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات در منطقه ویژه اقتصادی پیام به منظور صادرات محصولات

۴) تشکیل ۲۶ نماینده فعال خدمات پس از فروش به منظور ارایه خدمات پشتیبانی در سرتاسر کشور

۵) ارایه خدمات آموزشی و مشاور ه­ایی مستمر به منظور انتقال و ارتقای دانش مشتریان

تسهیلات نظام وظیفه

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در راستای حمایت از فعالیت های تخصی دانش آموختگان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در حوزه های فناورانه فعالیت دارند، تسهیلات نظام وظیفه تخصصی را برای افراد فعال در شرکت های دانش بنیان فراهم می کند. شرکت دیبارایان در قالب تسهیلات نظام وظیفه با توجه به شرایط بخصوصی دعوت به همکاری می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۸۵۵۳۰-۰۲۱ تماس بگیرید.