باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

شرکت ژرف اندیشان دیبارایان

شــرکت دانش بنیان طــرح و پــردازش غدیــر در ســال ۱۳۸۲ فعالیــت خــود را بــه صــورت رســمى آغــاز نموده و با جذب متخصصان زبده و خلاق از سراسر کشور، کارگروه­ های مختلف تحقیق و توسعه در حوزه ­های نرم افزاری و سخت افزاری را نتشکیل داده است. تولید محصولات با تمرکز بر نیاز مشتریان و خدمات پس از فروش گسترده، باعث شده تا این شرکت بعد از دو دهه فعالیت در حوزه فناوری اطلاعات، امروزه سهم قابل توجه­ ای از بازار این حوزه را در اختیار داشته باشد. ایجاد ساختار چابک همراه با توسعه پیوسته درون سازمانی، تشکیل و سازماندهی شبکه گسترده نمایندگی باعث شده تا هم اکنون بیش از ۲۶ نمایندگی فعال در شهرها و استان­ های مختلف کشور در حال ارائه محصولات و خدمات پس از فروش غدیر ­باشند.

هلدینگ طرح و‌ پردازش غدیر در چندین سال اخیر به منظور هم‌راستا شدن نقشه راه محصولات خود با نیازهای رو به رشد مشتریان، سرمایه ‌گذاری اختصاصی در حوزه تحقیق و توسعه فناوری­ های هوش مصنوعی انجام داده و شرکت دیبارایان را تاسیس نموده است. شرکت دیبارایان توانسته با پشتوانه تجربیات کسب‌شده و نیروهای فنی متخصص خود محصولات متنوعی را در حوزه هوش مصنوعی به سازمان‌ ها و شرکت ­ها عرضه نماید.

از دیگر دستاوردهای این شرکت اخذ نمایندگی از شرکت های مطرح بین المللی در حوزه های مختلف بوده که همین امر دامنه فعالیت های تخصصی دیبارایان را در مسیرهای جدید دیگری هم باز نموده است. یکی از این حوزه های فعالیت، حضور پررنگ در زمینه تولید تجهیزات و سامانه های احراز هویت می­ باشد.  ثمره اعتقاد به دانش و توان جوانان نخبه ایرانی و سرمایه گذاری در مسیر توسعه تولیدات ملی امروز به سبدی رنگین از محصولات باکیفیت و قابل رقابت در سطح بین المللی تبدیل شده و شکرانه این موفقیت مهم راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات احراز هویت در منطقه ویژه اقتصادی پیام منجر شده که نشان از عزم مجموعه در استمرار و توسعه تولیدات بومی و رقابت با محصولات خارجی دارد.

اوﻟﻮﯾﺖ شــرکت دیبارایان ﻫﻤﻮاره ﺑﻮﻣﯽ ﺳﺎزی ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژی ﻫﺎی روز دنیا به منظور رفع وابستگی به محصولات خارجی ﺑﺎ تکیه بر ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪی ﻣﺘﺨﺼﺼﯿﻦ کشور و اﻧﺘﻘﺎل دانش به کارفرمایان می ­باشد.

تاریخچه شرکت

تاریخچه شرکت دانش بنیان طرح و پردازش غدیر

چرا دیبارایان؟

۱) سرمایه گذاری اختصاصی به منظور حفظ تمرکز بر فعالیت تحقیق و توسعه حوزه هوش مصنوعی

۲) ایجاد تیمی از متخصین و نخبگان کشور به منظور بومی­ سازی دانش روز دنیا در کشور

۳) راه اندازی کارخانه تولید تجهیزات در منطقه ویژه اقتصادی پیام به منظور صادرات محصولات

۴) تشکیل ۲۶ نماینده فعال خدمات پس از فروش به منظور ارایه خدمات پشتیبانی در سرتاسر کشور

۵) ارایه خدمات آموزشی و مشاور ه­ایی مستمر به منظور انتقال و ارتقای دانش مشتریان

تسهیلات نظام وظیفه

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و بنیاد ملی نخبگان در راستای حمایت از فعالیت های تخصی دانش آموختگان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاهی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری که در حوزه های فناورانه فعالیت دارند، تسهیلات نظام وظیفه تخصصی را برای افراد فعال در شرکت های دانش بنیان فراهم می کند. شرکت طرح و پردازش غدیر در قالب تسهیلات نظام وظیفه با توجه به شرایط بخصوصی دعوت به همکاری می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره  ۸۵۵۳۰-۰۲۱ تماس بگیرید.