باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

EN
EN
اولین رویداد هوش مصنوعی اصفهان

اولین رویداد هوش مصنوعی اصفهان

فهرست مطالب

اولین رویداد هوش مصنوعی اصفهان به عنوان یک مرحله مهم در تاریخ فعالیت های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات این شهر مطرح گردید. این رویداد در تاریخ ۷ و ۸ مهر ۱۴۰۲ به همت بنیاد نخبگان شهر اصفهان برگزار گردید. این رویداد فناوری به عنوان یک فرصت ویژه برای ارتقاء دانش و اشتراک تجربیات در حوزه هوش مصنوعی در اصفهان مطرح گردید و به طور فعالانه در ترویج این زمینه در منطقه نقش داشت.
شرکت دانش بنیان دیبارایان با هدف معرفی محصول جدید این شرکت “سامانه نظارت تصویری هوشمند” در این نمایشگاه حضور یافت.
در اولین رویداد هوش مصنوعی برگزار شده در اصفهان، جدیدترین دستاوردها و پروژه‌های مرتبط فناوری هوش مصنوعی توسط شرکت های فعال کشور معرفی شدند. این رویداد به عنوان یک گام مهم در جهت رونق اکوسیستم هوش مصنوعی و ترویج دانش و تبادل اطلاعات و ایده‌ها در این حوزه تجلی یافت.

حضور شرکت دیبارایان در اولین رویداد هوش مصنوعی در اصفهان

شرکت دیبارایان به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه فناوری و هوش مصنوعی در اصفهان، با افتخار و شور و شوق بی‌پایان در اولین رویداد هوش مصنوعی در اصفهان شرکت نمود. حضور فعال و مؤثر این شرکت در این رویداد، نمایانگر تعهد عمیق آن به ترویج فناوری هوش مصنوعی در منطقه و اشتراک تجربیات و دانش با سایر شرکت‌ها بوده است.

شرکت دیبارایان با حضور در اولین رویداد هوش مصنوعی در اصفهان، آخرین دستاوردها و پروژه‌های نوآورانه خود را به نمایش گذاشت و به ارتقاء تکنولوژی هوش مصنوعی در اصفهان و سرتاسر منطقه کمک نمود. حضور شرکت دیبارایان در این رویداد، نمونه‌ای درخشان از همکاری بین بخش خصوصی در توسعه فناوری و ایجاد جوامع فعال هوش مصنوعی در اصفهان بود.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *