باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN
امکان افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت

امکان افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت

فهرست مطالب

در حال حاظر امکان افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت به شما عزیزان ارائه می‌شود. این امکان جهت تسهیل و دسترسی راحت‌تر مشتریان به خدمات بانکی ایجاد شده است. افتتاح حساب غیر حضوری در بانک ملت به شما این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در شعبه‌های بانک، حساب بانکی خود را ایجاد کنید. برای این منظور، بانک ملت از فرآیند آنلاینی استفاده می‌کند که به شما اجازه می‌دهد تا از طریق وبسایت یا اپلیکیشن موبایل بانک ملت، اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و مدارک لازم را برای تایید هویت و احراز هویت غیرحضوری ارسال کنید. بعد از تایید مدارک و اطلاعات شما، حساب بانکی شما ایجاد می‌شود و شما می‌توانید به خدمات بانکی مختلف از جمله واریز و برداشت وجه، پرداخت قبوض و انجام تراکنش‌های آنلاین دسترسی داشته باشید.

شرکت دیبارایان بازوی فنی هلدینگ طرح و‌ پردازش غدیر، “سامانه احراز هویت غیرحضوری و صدورگواهی دیجیتال” بانک ملت را انجام می دهد. افتتاح حساب غیر حضوری و اعطای غیر حضوری تسهیلات در بانک ملت با استفاده از پلتفرم احراز هویت و امضای دیجیتال نصب شده در زیرساخت بانک ملت میسر شده است.

مراحل افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت

افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت فرآیندی ساده و آسان برای مشتریان فراهم کرده است. در این فرآیند، ابتدا مشتریان می‌توانند به وبسایت رسمی بانک ملت مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد حساب خود را وارد کنند. سپس، مدارک شناسایی مورد نیاز مثل کارت ملی و شناسنامه را ارسال کرده و درخواست خود را ثبت نمایند. پس از بررسی و تایید مدارک و اطلاعات توسط بانک، حساب بانکی غیرحضوری مشتری ایجاد می‌شود. این روش ساده و مدرن امکان دسترسی به خدمات بانکی بدون نیاز به حضور حضوری را فراهم کرده و به مشتریان امکان مدیریت حساب خود در هر زمان و مکانی را می‌دهد. بطور کلی برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت، متقاضی باید مراحل زیر را طی کند:

افتتاح حساب اشخاص حقیقی

 1. مراجعه به سایت بانک ملت و ثبت نام در سامانه
 2. تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب غیرحضوری
 3. آپلود مدارک شناسایی و کارت ملی
 4. واریز حداقل مبلغ افتتاح حساب

افتتاح حساب اشخاص حقوقی

 1. مراجعه به سایت بانک ملت و ثبت نام در سامانه
 2. تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب غیرحضوری
 3. آپلود مدارک شناسایی و کارت ملی صاحبان امضاء
 4. آپلود مدارک ثبت شرکت
 5. واریز حداقل مبلغ افتتاح حساب
مراحل افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت
 1. مراجعه به سایت بانک ملت و ثبت نام در سامانه

برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید. برای این کار به سایت بانک ملت مراجعه کنید و در بخش “خدمات بانکداری الکترونیکی” روی گزینه “سامانه جام” کلیک کنید. در صفحه باز شده، روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید و فرم ثبت نام را تکمیل کنید.

 1. تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب غیرحضوری

پس از ثبت نام در سامانه جام، وارد صفحه کاربری خود شوید. در بخش “خدمات” روی گزینه “افتتاح حساب غیرحضوری” کلیک کنید. در صفحه باز شده، فرم درخواست افتتاح حساب غیرحضوری را تکمیل کنید.

 1. آپلود مدارک شناسایی و کارت ملی

پس از تکمیل فرم درخواست افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت، باید مدارک شناسایی و کارت ملی خود را آپلود کنید. برای این کار روی گزینه “آپلود مدارک” کلیک کنید و تصاویر مدارک شناسایی و کارت ملی خود را آپلود کنید.

 1. واریز حداقل مبلغ افتتاح حساب

پس از آپلود مدارک شناسایی و کارت ملی، باید مبلغ حداقل افتتاح حساب را واریز کنید. مبلغ حداقل افتتاح حساب برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت است.

 1. تایید افتتاح حساب

پس از واریز مبلغ حداقل افتتاح حساب، بانک ملت حساب شما را افتتاح می کند و یک پیامک حاوی اطلاعات حساب شما برای شما ارسال می شود.

مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت

برای افتتاح حساب غیرحضوری در بانک ملت، مدارک شناسایی مهمی لازم است تا امنیت و احراز هویت مشتری تضمین شود. این مدارک شامل کارت ملی و شناسنامه متقاضی حساب می‌باشد. همچنین برای اطمینان از اصالت مدارک، تصاویر اسکن شده‌ی کارت ملی و شناسنامه به همراه یک عکس رنگی از متقاضی از طریق وبسایت یا اپلیکیشن موبایل بانک باید ارسال گردد. این مدارک اساسی به منظور تعیین هویت مشتریان و اجتناب از سوءاستفاده‌های ممکن در افتتاح حساب‌های بانکی غیرحضوری از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند.

 • برای اشخاص حقیقی:
  • اصل شناسنامه و کارت ملی
  • برای اتباع خارجی: اقامت معتبر
 • برای اشخاص حقوقی:
  • رعایت کامل شرایط افتتاح حساب در مورد اشخاص حقیقی(امضاء داران مجاز)
  • اصل و کپی گواهی نامه ثبت شرکت یا شرکت نامه
  • اصل وکالت نامه برای امضاداران مجاز
  • کپی مدارک شناسایی امضاداران مجاز

نکات مهم در افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت

 • برای افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت، باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشید.
 • برای افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت، باید دارای کارت ملی هوشمند یا کارت ملی قدیمی با QR Code باشید.
 • برای افتتاح حساب غیرحضوری در بانک ملت، باید شماره تلفن همراه خود را به نام خود کرده باشید.

مزایا افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت

افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت دارای مزایای فراوانی است. این روش به مشتریان این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به حضور فیزیکی در شعبه‌های بانک و در هر زمانی که بخواهند، حساب بانکی خود را ایجاد کرده و از خدمات بانکی متنوعی مثل واریز و برداشت وجه، پرداخت قبوض، مدیریت حساب و تراکنش‌های آنلاین بهره‌برند. این روش علاوه بر توجه به نیازهای مشتریان، امنیت بالایی نیز دارد و تایید هویت دقیق مشتریان انجام می‌شود تا از هرگونه تقلب و سوءاستفاده جلوگیری شود. به علاوه، این فرآیند ساده و زمان صرفه‌جویی را به مشتریان ارائه می‌دهد و امکان دسترسی به حساب بانکی به صورت آنلاین از هر کجا و هر زمانی را فراهم می‌کند.

 • افتتاح حساب غیرحضوری بانک ملت سریع و آسان است.
 • برای افتتاح حساب غیر حضوری بانک ملت، نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانک نیست.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *