باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

EN
EN
اسپانسری شرکت دیبارایان از رویداد فیس کاپ ۱۴۰۲

اسپانسری شرکت دیبارایان از رویداد فیس کاپ ۱۴۰۲

فهرست مطالب

بزرگترین رویداد بازشناسی چهره در ایران فیس کاپ است. تمرکز اصلی این رویداد که سالانه برگزار می شود بر روی فناوری‌ها، روش های بازشناسی و کاربردهای تشخیص چهره در زمینه‌های مختلف می باشد. در رویداد بازشناسی چهره فیس‌ کاپ، تحقیقات، دستاوردها و نوآوری‌های اخیر در زمینه بازشناسی چهره مورد بررسی قرار می‌گیرد و متخصصان، پژوهشگران و علاقه‌مندان به این حوزه فرصتی برای ارتباط و تبادل دانش دارند. هدف اصلی فیس کاپ گسترش درک عمومی و دسترسی به فناوری تشخیص چهره و کاربردهای آن در حوزه های مختلف از جمله امنیت، حفاظت از حقوق انسانی، مراقبت های بهداشتی، بازاریابی و سایر حوزه های مرتبط است.

دیبارایان، اسپانسر رویداد بازشناسی چهره فیس‌ کاپ​

دیبارایان، اسپانسر رویداد بازشناسی چهره فیس‌ کاپ

شرکت دیبارایان در سال 1402 به عنوان یکی از حامیان مالی از رویداد فیس کاپ حمایت کرد. دیبارایان در این رویداد محصول تشخیص چهره خود را به نمایش میگذارد. شرکت دیبارایان با حمایت مالی خود نشان داد که علاقه مند به پیشرفت فناوری های جدید و حوزه تشخیص چهره است و تلاش می کند در این بخش پیشرو باشد.

اسپانسری و حمایت های شرکت دیبارایان در این رویداد، فرصتی را برای برقراری ارتباط با حضار و شرکت‌کنندگان فیس‌کاپ فراهم کرد. حمایت دیبارایان از دوره رویداد بازشناسی چهره فیس‌ کاپ که یکی از عوامل کلیدی موفقیت آن بود، تأثیر مطلوبی بر مخاطبان داشته و در پیشرفت حوزه تشخیص چهره و فناوری های مرتبط در ایران بسیار مهم بوده است.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *