باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN
حضور شرکت دیبارایان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

حضور شرکت دیبارایان در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

فهرست مطالب

یکی از نمایشگاه های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران نمایشگاه اینوتکس Innotex می باشد. کسب و کارها و تولیدکنندگان متعددی از سراسر کشور جدیدترین نوآوری های خود را در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات در این نمایشگاه به نمایش می گذارند. این نمایشگاه با هدف آموزش کاربران و علاقمندان به این بخش در مورد جدیدترین فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی برگزار می شود. علاوه بر این نمایشگاه اینوتکس فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط و تبادل نظر بین شرکت های مختلف در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات محسوب میشود.

شرکت ها معمولاً از این نمایشگاه به عنوان بستری برای بازاریابی و تبلیغات با نمایش خدمات و محصولات جدید خود استفاده می کنند.

شرکت دیبارایان بازوی فنی هلدینگ طرح و ‌پردازش غدیر، به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در حوزه هوش مصنوعی در نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۳ شرکت داشت. این نمایشگاه در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید.

شرکت دیبارایان با به نمایش گذاشتن خدمات و محصولات نوآورانه خود از جمله سامانه آرشیو دیجیتال ، سامانه مدیریت تگ هوشمند، دستگاه های احراز هویت پرتابل و وب کیوسک هوشمند شرکت داشت.

بازدید وزیر محترم کشور و معاون محترم علمی کشور از محصولات نوآورانه شرکت دیبارایان در حوزه هوش مصنوعی

در طی روزهای برگزاری نمایشگاه، جناب آقای دکتر احمد وحیدی وزیر محترم کشور و جناب آقای روح الله دهقانی فیروزآبادی معاونت محترم علمی کشور از محصولات نوآورانه شرکت دیبارایان و پیشرفت های حاصل شده در حوزه هوش مصنوعی بازدیدهایی بعمل آورده اند.

گزارش تصویری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *