باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN
جشن ۲۰ سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر

جشن ۲۰ سالگی هلدینگ طرح و پردازش غدیر

فهرست مطالب

شرکت دانش بنیان طرح و پردازش غدیر در زمینه تولید و ارائه راهکارهای نرم افزار و‌ سخت افزاری احراز هویت، سیستم‌های حضور و غیاب و سامانه‌های کنترل تردد فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۳۸۳ در تهران تأسیس شد و در طول سال‌های فعالیت خود، توانسته است با ارائه محصولات و خدمات باکیفیت، جایگاه خود را به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه در ایران تثبیت کند. محصولات و خدمات شرکت طرح و پردازش غدیر در سازمان‌های دولتی و خصوصی مختلف در ایران مورد استفاده قرار می‌گیرند.

جشن ۲۰ سالگی شرکت طرح و پردازش غدیر

شرکت طرح و پردازش غدیر، به مناسبت جشن ۲۰ سالگی خود، مراسم پرشوری با حضور تیم موفق و همکاران خود برگزار نمود. در این جشن، مدیران با افتخار به دستاوردها و پروژه‌های گرانبهایی که در گذشته انجام داده‌اند، اشاره نمودند. در طول مراسم، جوایزی به برخی از همکاران برای تلاش‌ها و بهره‌وری‌های آنان اهدا گردید و لحظاتی شاد و همبستگی میان اعضای شرکت فراهم شد. همچنین، شرکت طرح و پردازش غدیر در این مراسم، برنامه‌ها و طرح‌های آینده خود را معرفی نمود و به عنوان یک نقطه عطف مهم در مسیر توسعه خود، نگاهی به آینده پر از نوآوری داشت. این جشن، نمادی از تلاش و پیشرفت استوار این شرکت به‌شمار می‌آید.

گزارش تصویری از جشن ۲۰ سالگی هلدینگ غدیر

در جشن ۲۰ سالگی شرکت طرح و پردازش غدیر، مدیرعامل جدید این شرکت، جناب آقای مهندس فرشید حداد، با حضور مدیران و کارکنان شرکت معرفی شد. در این مراسم، از تلاش‌های مدیر عامل سابق شرکت، جناب آقای محمدکمیل نیکنام، به خاطر خدمات ارزنده‌ای که در طول ۲۰ سال گذشته به شرکت ارائه کرده بودند، تقدیر شد. جناب آقای حداد در سخنان خود، ضمن تشکر از مدیر عامل سابق، بر توسعه و پیشرفت شرکت تأکید کردند. ایشان اظهار داشتند که ادامه این مسیر پراهمیت و مبارزه با چالش‌ها برای دستیابی به اهداف آینده از اهمیت بالایی برخوردار است.

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *