باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

قائم مقام شرکت دیبارایان: نمایشگاه تراکنش محلی مناسب برای تعامل در ارائه خدمات نوین بانکی است

فهرست مطالب

نمایشگاه تراکنش ایران، همانطور که از نامش پیدا است، نمایشگاهی جهت آشنایی با روش‌های پرداخت الکترونیک و جدیدترین تکنولوژی‌های مرتبط با آن بود. در این نمایشگاه، شرکت‌ها و مؤسسات مرتبط با تراکنش با هدف آشنایی با مشتریان و نمایش خدمات و محصولات خود، شرکت کردند. نمایشگاه تراکنش ایران با نمایش آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های پرداخت الکترونیک، به عنوان مرجع معتبر در عرصه تراکنش شناخته می‌شود.

مزایای شرکت در نمایشگاه تراکنش ایران

شرکت در نمایشگاه تراکنش ایران می‌تواند مزایای زیادی برای شرکت‌ها و مؤسسات فراهم آورد، از جمله:

  • آشنایی با مشتریان و بازارهای جدید

  • نمایش خدمات و محصولات شرکت

  • اطلاع رسانی درباره آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های پرداخت الکترونیک

صحبت های قائم مقام شرکت دیبارایان در نمایشگاه تراکنش ایران

شرکت دیبارایان ، با بهره‌گیری از نمایشگاه تراکنش ایران، فرصت برای نمایش خدمات و محصولات خود را داشته است. قائم مقام شرکت دیبارایان گفته است نمایشگاه تراکنش مکانی ایده آل برای تعامل در ارائه خدمات نوین بانکی می باشد.
قائم مقام دیبارایان بیان کرده است در نمایشگاه تراکنش ایران با بانک های مختلف ارتباط مستقیم و جلسات مفیدی داشته ایم، ایشان همچنین افزودند “مجموعه دیبارایان در این نمایشگاه سعی کرد فناوری های نوین را به فعالان اکوسیستم مالی معرفی کند تا بتوانیم گامی در جهت استفاده از آنها برداریم”.

آقای محمد اخلاقی در حاشیه هشتمین نمایشگاه تراکنش ایران در گفتگو با خبرنگار فابا نیوز بیان کرده است در سال های اخیر بانک ها به سمت فناوری های نوین رفته اند. ایشان همچنین افزودند “مجموعه ما در حوزه احراز هویت فعال بوده است و بانک ها و موسسات مختلفی همکاری داشته است”.

قائم مقام شرکت دیبارایان بیان کرد “طی سال های اخیر هر روز با بانک های مختلف جلساتی برای ارائه این خدمات به بانک‌های پیشرو که بستر را برای سایر بانک‌ها در سیستم بانکی فراهم می‌کنند، برگزار کرده ایم.

مقالات مرتبط

0 0 رای ها
امتیاز
اشتراک در
اطلاع از
guest
امتیاز
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x