باشگاه مشتریان (تیکتینگ)

Search
Close this search box.
EN
EN
هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل

هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل

فهرست مطالب

هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل از دوم تا پنجم دی ماه ۱۴۰۲ در سالن میلاد نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. این نمایشگاه با حضور  ۱۰۰ شرکت و سازمان داخلی برگزار شد و طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات پدافند غیرعامل را در حوزه‌های مختلف از جمله پدافند رایانیکی، پدافند الکترونیک، پدافند زیستی، پدافند شیمیایی، پدافند پرتویی، پدافند کالبدی، پدافند فضایی، پدافند مردم‌محور و پدافند اقلیم به نمایش گذاشت. هدف از برگزاری این نمایشگاه، معرفی توانمندی‌های داخلی کشور در حوزه پدافند غیرعامل و حمایت از تولیدات داخلی در این زمینه بود.

پیشرفت و گسترش فناوری‌های نوین، علاوه بر مزایای فراوانی که دارد، تهدیدات جدیدی را نیز ایجاد کرده است. این تهدیدات، به دلیل استفاده از فناوری‌های نوین، پیچیده‌تر و نامحسوس‌تر شده‌اند. بنابراین، برای مقابله با این تهدیدات، باید به‌صورت علمی، دقیق، به‌روز و همه‌جانبه عمل کرد. پدافند غیرعامل، حوزه‌ای دانش‌بنیان است که به‌منظور کاهش آسیب‌پذیری‌ها در برابر تهدیدات، اقدامات پیشگیرانه انجام می‌دهد.پیشرفت و گسترش فناوری‌های نوین، علاوه بر مزایای فراوانی که دارد، تهدیدات جدیدی را نیز ایجاد کرده است. این تهدیدات، به دلیل استفاده از فناوری‌های نوین، پیچیده‌تر و نامحسوس‌تر شده‌اند. بنابراین، برای مقابله با این تهدیدات، باید به‌صورت علمی، دقیق، به‌روز و همه‌جانبه عمل کرد.

نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، از سال ۱۳۹۷، با همکاری و مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت، در تمامی حوزه‌های تخصصی پدافند غیرعامل، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. این نمایشگاه، فرصتی برای معرفی توانمندی‌های داخلی کشور در حوزه پدافند غیرعامل است و به حمایت از تولیدات داخلی در این زمینه کمک می‌کند.

حضور شرکت دانش بنیان دیبارایان در هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل

سردار جلالی، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، در روز شنبه ۲ دی‌ماه ۱۴۰۲ (هفتمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل) را در سالن میلاد نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح کرد. در این نمایشگاه، شرکت‌های ایرانی دستاوردهای خود در زمینه‌های امنیت سایبری، دفاع سایبری و حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی کشور را به نمایش گذاشتند. در هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل، شرکت‌های ایرانی محصولات و راهکارهای متنوعی در زمینه پدافند غیرعامل ارائه کردند.

شرکت دانش بنیان دیبارایان در هفتمین نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیرعامل، با نمایش توانمندی‌های خود در حوزه‌های مختلف، عزم خود را برای توسعه و ارتقای توانمندی‌های دفاعی کشور نشان داد. دیبارایان با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز دنیا، در زمینه‌های مختلف پدافند غیرعامل فعالیت می‌کند. حضور دیبارایان در این نمایشگاه، فرصتی برای معرفی این توانمندی‌ها به مخاطبان داخلی و خارجی بود.

گزارش تصویری از نمایشگاه ملی تخصصی صنایع بومی پدافند غیر عامل

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *